Escada Celebrate N.O.W. - nowy zapach dla kobiet

Zakorzeniony w pasji i odwadze – atrybutach marki Escada, Celebrate N.O.W. to więcej niż zapach. To postawa. To stan umysłu. To inspiracja. N.O.W., akronim wyrażenia "Nature of Women" (Natura kobiet), składa olfaktoryczny hołd duchowi kobiety. Sławi kobiecą odwagę, wytrwałość i przekonania. Przeznaczony jest dla kobiet, które wiedzą, że pozytywne nastawienie to dobra perspektywa. Zapach Celebrate N.O.W. jest równie zdeterminowany i autentyczny jak one same.


Celebrowanie radości

Spełniona, wyrafinowana i nieustannie ciekawa – kobieta Celebrate N.O.W. rozumie, że każdy dzień – każdy moment – wart jest uwagi. Dla Sofi Fahrman – szwedzkiej reporterki modowej, pisarki i fenomenu mediów społecznościowych, a teraz nowej twarzy Celebrate N.O.W., życie chwilą to mantra. Czy jest zaangażowana w spotkania, czy eksploruje nowe egzotyczne zakątki świata, czy też spędza cenne chwile ze swoją córką, Sophie jest zawsze czarująca, emanuje na całe otoczenie pięknym blaskiem i pozytywną energią. Znajduje upodobanie w poszukiwaniu radości i dzieleniu się nią z innymi. Jej energia, joie de vivre i promienny uśmiech udzielają się wszystkim.  


Celebrowanie natury

Uśmiechanie się do świata i przyjmowanie każdego dnia  niczym daru to naturalne odruchy kobiet i źródło inspiracji Celebrate N.O.W. Zapach jest dynamiczną kompozycją naturalnych akordów. Skonstruowany został na ciepłej bazie cynamonu i bobu tonka, które cechuje nostalgiczny charakter. W sercu rozkwita magnolia, uświęcony tradycją symbol szczodrości i wytrwałości, który stanowi intensywny i bogaty akcent kompozycji. W nucie głowy wyłania się gwałtownie korzenny imbir, który momentalnie stymuluje zmysły i duszę. Zupełnie świeże ujęcie zapachu: Celebrate N.O.W. oferuje wyjątkową perspektywę spoglądania na świat oczami nowoczesnej kobiety. Stanowi odzwierciedlenie jej pozytywnego nastawienia. Zaskakujący, optymistyczny, niezwykle kobiecy – dodaje Ci energii i pewności siebie, abyś poczuła, że możesz zdobyć wszystko. I uczynić to z wdziękiem i poczuciem harmonii.


Celebrowanie natury kobiet

Flakon Celebrate N.O.W. odzwierciedla podobne wartości: celebruje naturę kobiet. Valeria Nascimento utalentowana artystka, twórczyni ceramicznych dzieł, wymyślając delikatne ceramiczne lampiony, które zdobią flakon, czerpała inspirację ze swoich charakterystycznych rzeźbionych form rozkwitających roślin. Postał obiekt sztuki wart szczególnej ekspozycji. Jej wyjątkowe lampiony, podnoszące na duchu w wymiarze dosłownym i symbolicznym, stanowią emblemat pozytywnego nastawienia i kobiecości. Pojawiają się również w reklamie: unoszą się spokojnie na tle horyzontu, otaczają Sophie i podkreślają jej promienny uśmiech. Każdy szczegół Celebrate N.O.W. – niezależnie od tego, jak bardzo subtelny, stanowi istotny element misji, która polega na podnoszeniu kobiet na duchu, rozpoznawaniu ich siły, kreatywności oraz pozytywnego spojrzenia na życie.


Ceny:

Woda perfumowana 30 ml / 195 PLN
Woad perfumowana 50 ml / 279 PLN
Woda perfumowana 80 ml / 345 PLN


Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności