Escada Fiesta Carioca - na 25 rocznicę edycji limitowanych

Poczuj radość życia, dzięki kompozycji Escada Fiesta Carioca, którą marka celebruje 25 rocznicę swoich limitowanych edycji letnich zapachów. Carioka oznacza mieszkańca Rios de Janeiro oraz taniec towarzyski (rodzaj samby), symbolizuje także niezwykły apetyt na życie i kolorowe brazylijskie imprezy. Escada Fiesta Carioca to zapach skomponowany z nut owocowych i kwiatowych. Nowy zapach składa hołd marce Escada – jej dziedzictwu w świecie mody i najbardziej udanym letnim zapachom w branży. Wspaniała nowa edycja  celebruje 25 rocznicę niezwykłej kolekcji letnich zapachów.


Fiesta Carioca - zapach

Zapach w mgnieniu oka przeniesie Cię do słonecznej krainy i wzbudzi ciepłe, słoneczne emocje, jakie odczuwamy latem. Escada Fiesta Carioca już od pierwszej chwili urzeka zmysły soczystym akordem brazylijskiego owocu marakui, w otoczeniu soczystych europejskich malin, którymi marka czyni ukłon wobec swoich niemieckich korzeni. To namiętne doznanie trwa również wtedy, gdy w nucie serca rozwija się dynamiczny zapach męczennicy, połączony z kwiatami pomarańczy, przywodząc na myśl ciepłe promienie słońca, muskające skórę. Czarujący, owocowo-kwiatowy zapach długo wybrzmiewa urokliwymi nutami głębi: piżmem i drewnem cedrowym, dodającymi mu urzekającej zmysłowości, z której słynie kobieta marki Escada.


Flakon i szata graficzna

Wielkie święto rozpoczyna się z chwilą, gdy bierzesz flakon do ręki. Jego legendarny kształt zdobi kolorowy wizerunek z tropikalną scenerią zieleni liści i soczystych odcieni. Zachwyca nas ornament żywych kolorowych owoców marakui i kwiatów męczennicy. 

Dziewczyna Escada Fiesta Carioca i jej towarzyszki cieszą się latem i swoją przyjaźnią. "Usposobienie kobiety Escada jest naprawdę inspirujące. Jest duszą towarzystwa. Zachwyca swym radosnym i pozytywnym podejściem do życia." – powiedziała ilustratorka - Inslee Fariss - "Zapach celebruje nie tylko lato, lecz także 25 rocznicę limitowanych edycji letnich zapachów marki Escada, a więc zależało mi również na tym, aby odzwierciedlić  energię i sukces tej marki.

Odkryj w sobie pasję, dzięki Fiesta Carioca. Ten jubileuszowy zapach symbolizuje 25 lat pasji, letnich eskapad i radości życia!

#escadafiestacarioca


Ceny:
30 ml / 175 PLN
50 ml / 249 PLN
100 ml / 309 PLN
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności