Escada Sorbetto Rosso - 26 edycja zapachu na wiosnę i lato

Wybór zapachu to akt najczęściej emocjonalny, związany z uczuciami, które są zarówno osobiste, jak i uniwersalne. Marka Escada w 2018 roku dzięki kolejnej, juz 26-tej letniej edycji dokona najnowszego podboju kobiecych serc dzięki Sorbetto Rosso. Jest to zapach równie intensywny i niezapomniany jak wakacyjna eskapada. To synonim letnich wakacji: egzotyczny, zmysłowy i uzależniający. Edycja limitowana zapachów letnich Escada jest jak przygoda, której nie zapomnisz!


Escada jest wyjątkową marką, gdyż jako pierwsza wprowadziła perfumy, które − niczym letni romans − trwają tylko jeden sezon. Prekursorką tej przełomowej koncepcji była Margaretha Ley − niegdyś szwedzka modelka, a potem główna projektantka i współzałożycielka firmy Escada.

Przeszło 25 lat po wprowadzeniu prze z nią Chiffon Sorbet, jej dziedzictwo nadal trwa, ponieważ sezonowe limitowane edycje Escada pozostają jedną z najbardziej popularnych letnich linii zapachowych w branży perfumeryjnej.

Ukazując prawdziwego ducha wybrzeża Amalfi i pozwalając rozkoszować się włoskim Dolce Vita, nowy zapach Sorbetto Rosso marki ESCADA jawi się jako kompozycja wyrażająca radość i przyjemność. Rześka, musująca i spontaniczna. Zapach przepełnia ekscytacja i przenika dreszczyk szczęścia.

W sercu kompozycji króluje arbuz – owoc gaszący letnie pragnienie. Aby wysunąć na pierwszy plan jego smakowite, soczyste i zielone nuty, Richard Herpin − słynny kreator perfum, po mistrzowsku wzmocnił owocowe nuty, łącząc je ze składnikami, które uwydatniają wiele fasetek arbuza. Chcąc ukazać odświeżający i soczysty aspekt owocu, wybrał mandarynkę i Calone. Gruszka, czerwone jabłko STT i pralina eksponują smakowite i słodkie oblicze owocu. Na zakończenie twórca dodał kwiat gardenii tahitańskiej, piżmo i ambrox, aby zapewnić kompozycji zmysłowy charakter i blask. Efekt finalny przenosi żądną przygód młodą kobietę do wymarzonych wakacyjnych miejsc i wyzwala w niej wiele cudownych i szczęśliwych wspomnień.

Legendarny flakon wskazuje na esencję zapachu, ponieważ przedstawia wizerunek arbuza. Duński projektant Mads Berg uchwycił harmonię między urodą kobiety i pięknem natury. Uzyskana równowaga wywołuje wrażenia sugestywnej letniej kolorystyki, wyzwala uczucie wolności i spokoju.
Mads Berg przedstawił kobietę Escada w atmosferze komfortu, gdyż pozwolił jej dotrzeć do celu swoich marzeń.

Dzięki Sorbetto Rosso kobieta Escada zaangażuje się w letni flirt i poczuje atmosferę eskapady, podróżując po niezbadanych wodach pełnego możliwości lata. Sorbetto Rosso to zapach przepełniony czystą przyjemnością i radością. To kompozycja, która trafia prosto w serca.


Ceny:
Escada Sorbetto Rosso 30 ml / 175 zł
Escada Sorbetto Rosso 50 ml / 249 zł
Escada Sorbetto Rosso 100 ml / 319 złAutor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto