Escada Sorbetto Rosso - 26 edycja zapachu na wiosnę i lato

Wybór zapachu to akt najczęściej emocjonalny, związany z uczuciami, które są zarówno osobiste, jak i uniwersalne. Marka Escada w 2018 roku dzięki kolejnej, juz 26-tej letniej edycji dokona najnowszego podboju kobiecych serc dzięki Sorbetto Rosso. Jest to zapach równie intensywny i niezapomniany jak wakacyjna eskapada. To synonim letnich wakacji: egzotyczny, zmysłowy i uzależniający. Edycja limitowana zapachów letnich Escada jest jak przygoda, której nie zapomnisz!


Escada jest wyjątkową marką, gdyż jako pierwsza wprowadziła perfumy, które − niczym letni romans − trwają tylko jeden sezon. Prekursorką tej przełomowej koncepcji była Margaretha Ley − niegdyś szwedzka modelka, a potem główna projektantka i współzałożycielka firmy Escada.

Przeszło 25 lat po wprowadzeniu prze z nią Chiffon Sorbet, jej dziedzictwo nadal trwa, ponieważ sezonowe limitowane edycje Escada pozostają jedną z najbardziej popularnych letnich linii zapachowych w branży perfumeryjnej.

Ukazując prawdziwego ducha wybrzeża Amalfi i pozwalając rozkoszować się włoskim Dolce Vita, nowy zapach Sorbetto Rosso marki ESCADA jawi się jako kompozycja wyrażająca radość i przyjemność. Rześka, musująca i spontaniczna. Zapach przepełnia ekscytacja i przenika dreszczyk szczęścia.

W sercu kompozycji króluje arbuz – owoc gaszący letnie pragnienie. Aby wysunąć na pierwszy plan jego smakowite, soczyste i zielone nuty, Richard Herpin − słynny kreator perfum, po mistrzowsku wzmocnił owocowe nuty, łącząc je ze składnikami, które uwydatniają wiele fasetek arbuza. Chcąc ukazać odświeżający i soczysty aspekt owocu, wybrał mandarynkę i Calone. Gruszka, czerwone jabłko STT i pralina eksponują smakowite i słodkie oblicze owocu. Na zakończenie twórca dodał kwiat gardenii tahitańskiej, piżmo i ambrox, aby zapewnić kompozycji zmysłowy charakter i blask. Efekt finalny przenosi żądną przygód młodą kobietę do wymarzonych wakacyjnych miejsc i wyzwala w niej wiele cudownych i szczęśliwych wspomnień.

Legendarny flakon wskazuje na esencję zapachu, ponieważ przedstawia wizerunek arbuza. Duński projektant Mads Berg uchwycił harmonię między urodą kobiety i pięknem natury. Uzyskana równowaga wywołuje wrażenia sugestywnej letniej kolorystyki, wyzwala uczucie wolności i spokoju.
Mads Berg przedstawił kobietę Escada w atmosferze komfortu, gdyż pozwolił jej dotrzeć do celu swoich marzeń.

Dzięki Sorbetto Rosso kobieta Escada zaangażuje się w letni flirt i poczuje atmosferę eskapady, podróżując po niezbadanych wodach pełnego możliwości lata. Sorbetto Rosso to zapach przepełniony czystą przyjemnością i radością. To kompozycja, która trafia prosto w serca.


Ceny:
Escada Sorbetto Rosso 30 ml / 175 zł
Escada Sorbetto Rosso 50 ml / 249 zł
Escada Sorbetto Rosso 100 ml / 319 złAutor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności