Faye Dunaway i SoKo w kampanii Gucci jesień-zima 2018/19

Amerykańska aktorka filmowa, teatralna i telewizyjna,  Faye Dunaway oraz francuska piosenkarka indie rockowa, aktorka, SoKo zostały bohaterami kampanii Gucci jesień-zima 2018/19. Gwiazdy swoim wizerunkiem promują torebki Sylvie - zdobione złotym łańcuchem i elegancką klamrą.


77-letnia zdobywczyni Oscara za rolę w "Network" wcieliła się w rolę matki, natomiast SoKo w córkę gwiazdy. Sesji wizerunkowej towarzyszy wideo włoskiego domu mody Gucci, w którym widzimy aleje otoczone palmami, ekskluzywne butiki przy Rodeo Drive i ogromne wille.

Obie cieszą się kalifornijskim słońcem, grają w tenisa, relaksują się przy basenie, robią zakupy na Rodeo Drive i to wszystko oczywiście w ubraniach z kolekcji Gucci. Historia wspaniałego hollywoodzkiego wypoczynku bohaterek kończy się tym, że matka daje swojej córce w prezencie torbę Sylvie.Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności