Fendi - kolekcja damska jesień-zima 2013/14

Kolekcja Fendi jak zwykle jest dedykowana fanatycznym wielbicielkom futer. Strukturalnie strzyżone futro stało się już znakiem rozpoznawczym Fendi, ale w kolekcji marki na sezon jesień-zima 2013/14 Karl Lagerfeld idzie jeszcze dalej. "Fryzury" kurtek, płaszczy i spódnic stały się jeszcze bardziej fantazyjne i kolorowe. Mistrz Lagerfeld bawi się farbując je w kolorowe pasy, etniczne wzory, centki, szyjąc z niego spódniczki, topy, kurtki, ozdabiając buty i nawet okulary.


Ultranowoczesne, oversize'owe formy spotykają się tu z zabawnymi torebkami, do których współpracująca przy powstawaniu kolekcji Silvia Venturini Fendi doczepiła zabawne, futrzane sowy lub stworki przypominające głowy Muppetów. Futerko trafiło także na buty o cudownych, architektonicznych obcasach. W kolorystyce dominują neonowe kolory od wściekłego różu, przez czerwień i fiolet po lekko stonowany szafir, choć nie zabrakło również klasyki w postaci czerni i odcieni beżu.

To kolekcja dla koneserów i wielbicieli maksymalistycznego podejścia do trendów, ale trudno odmówić z uwodzicielskiego uroku.Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności