Fendi - kolekcja damska wiosna-lato 2013

Dom mody Fendi na sezon wiosna-lato 2013 przygotował kolekcję pełną prostoty i geometrycznych form. Główną rolę w nowej kolekcji gra kolor, zarówno w delikatnych pastelowych odcieniach, jak i mocnych barwach. Tematem przewodnim kolekcji jest trójwymiarowość, którą Karl Lagerfeld i Silvia Venturini Fendi zrealizowali na sobie dobrze znany sposób. Pojawiło się sporo pasków i geometrycznych kształtów, a fasony ubrań nawiązywały do modernistycznych form. Projektanci wspomnieli podczas konferencji prasowej o perspektywie fresków w Kaplicy Sykstyńskiej, biorąc ją za punkt odniesienia.


Wśród propozycji Fendi na sezon wiosna lato 2013 dominowały ubrania o asymetrycznych krojach, usztywnionych materiałach i prostych cięciach - widoczne jest to w sukniach o różnych, asymetrycznych długościach, lub krótkich spodenkach ze specyficznymi kieszeniami. Surowa kobiecość tym razem została delikatnie ocieplona jasnymi odcieniami. Wśród nowych projektów dominują typowo wiosenne barwy, jak: kolor łososiowy, żółć, błękity, połączone z ponadczasową czernią.
Ponadto w kolekcji znajdziemy kreacje z jedwabiu, futerkowe żakiety i skórzane płaszcze, w tym ciekawy model z odwróconym logiem F. Niezwykle ciekawie prezentują się dodatki - torebki, okulary i modułowe buty. Nowością są kolorowe ćwieki, które ozdobią kolekcję akcesoriów domu mody.Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności