Fendi - kolekcja męska jesień-zima 2013/14

Mężczyźni w dzianinowych kominach, futrzanych mufkach i kozakach - to kolekcja włoskiego domu mody Fendi na jesień-zimę 2013/14, która czerpie inspiracje z damskiej szafy. Jej istotnym elementem jest futro, występujące w formie elementów garderoby oraz dodatków.


Moda na sezon jesień-zima 2013/14 dla mężczyzn lansowana przez włoską markę Fendi stoi pod znakiem dodatków. To one nadają charakteru całej kolekcji. Klasyczna w swym charakterze kolekcja zdominowana przez okrycia wierzchnie, garnitury i marynarki nieodbiegające swym stylem od tradycyjnego dress codu, otrzymała ciekawą oprawę dzięki elementom wykonanym z futra. Występuje ono pod różnymi postaciami - to kołnierze zdobiące klapy wełnianych płaszczy, kaptury, niewielkie fragmenty naszyte na inne części garderoby, futrzane buty typu walonki oraz mufki element garderoby wcześniej zarezerwowany był wyłącznie dla kobiet.

Kolorystyka kolekcji jest bardzo stonowana. Dominują szarości, beże, brązy, czerń i khaki.

Kolekcję uzupełniają charakterystyczne dla włoskiego domu mody męskie torby, zarówno te duże, noszone do ręki jak i mniejsze ukośnie przewieszone przez ramię.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności