Fendi - kolekcja męska wiosna-lato 2015

Marka Fendi w wiosenno-letniej kolekcji pokazuje, że ich domeną nie są wyłącznie futra. W męskiej linii mamy mnóstwo casualowych propozycji, co obrazuje, że projektanci myśląc o modzie męskiej nie utożsamiają jej wyłącznie z garniturami lub ulicznym stylem. Znajdziemy tu dużo bawełnianych t-shirtów, koszule, strukturalne formy, a nawet skórzane akcesoria i słuchawki zaprojektowane razem z Dr. Dre.


Możemy już zapomnieć o etnicznych wzorach na futrzanych kamizelkach i wielkich czapach. Ich miejsce zajęła skóra, z której są wykonane plecaki noszone w ręku, sandały oraz drobne breloczki. Na pokazie prawie za każdym razem góra stylizacji składała się z dwóch części – koszuli lub t-shirtu połączonego z marynarką albo kurtką typu bomber. Baza składa się ze stonowanych kolorów bieli, beżu, granatu i czerni, zaś druga warstwa jest bardziej wyrazista jak płaszcz przypominjący kolorem denim czy patchworkowa kurtka.

Projektantka Silvia Fendi nie zapomniała o osobach ceniących klasykę i tym razem marynarki połączyła ze skórzanymi kamizelkami. Kolekcja na sezon wiosna-lato 2015 to także renesans nieco zapomnianych koszul na krótki rękaw. Są one w delikatnej barwie błękitu, beżu i ciemnego granatu, natomiast towarzyszą im niewielkie torby i spodnie z wzorem przypominającym beton.

Autor: Rafał Cała

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności