Fendi "QuTweet" Holiday 2014 - kampania świąteczna

Włoski dom mody Fendi, który działa już od 1918 roku, od zawsze był znany ze swoich futrzanych wyrobów. Gdy w 1965 roku zapoczątkowano współpracę z Karlem Lagerfeldem, dom mody Fendi pokochał już cały świat. W sezonie jesień-zima 2013/14 Karl oraz współpracująca przy powstawaniu kolekcji Silvia Venturini Fendi doczepili zabawne, futrzane sowy lub stworki przypominające głowy Muppetów do torebek tworząc niepowtarzalnie zabawne modele. Aktualna kolekcja jesienno-zimowa to "Karlito", futrzana maskotka - torebka uszyta z trzech rodzajów futra (norki, srebrnego lisa i białej kozy) maskotka przypomina Karla Lagerfelda, cesarza mody.


Na okres przedświąteczny włoska marka przygotowała kolekcję "QuTweet" Holiday 2014, której głównym motywem są słodkie ptaszki. Motyw ten pojawia się na kultowych torebkach marki, jak Fendi Peekaboo, Fendi Baguette, Fendi '2Jours, Fendi Crayons Wallet oraz Fendi Demi-Jour. Kolekcja zawiera żywe kolory tropikalnych ptaków m.in.: soczystą czerwień, niebieski, żółty, zielony i pomarańczowy. Wzory na modelach kolekcji przypominają swą formą fantazyjne arcydzieła wykonane japońską sztuką składania papieru - origami.

Torebki Fendi przeszły artystyczną metamorfozę, której efektem jest kolekcja "QuTweet" Holiday 2014.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności