Vogue prezentuje film „Reverse to Perfection" dla Fiat 500 by Gucci

Fiat 500 by Gucci jest specjalną edycją modelu-ikony - Fiata 500, w opracowaniu dyrektor kreatywnej firmy Gucci Fridy Giannini i Fiat Centro Stile. Wersja kabriolet Fiat 500C by Gucci weszła na rynek w lecie 2011 roku. To, co wyjątkowe w modelu 500 by Gucci, a więc dbałość o detale i wyczucie elegancji i stylu, wzbogacone zostało przez elektrycznie sterowany miękki płócienny dach.


Kabriolet Fiat 500C by Gucci dostępny jest w dwóch kontrastujących kolorach nadwozia: białym (plus akcenty z matowanego chromu) oraz lśniącym czarnym z błyszczącymi elementami chromowanymi. W obu wersjach czarny składany dach przecina podłużny pas zielono-czerwono-zielony, a identyczny motyw kolorystyczny zdobi profile samochodu.

Na zaproszenie Fridy Giannini, dyrektor kreatywnej firmy Gucci oraz zaproszenie Fiata, tak znane osobistości, jak Jefferson Hack (redaktor naczelny portali Dazed & Confused oraz AnOther Magazine), Chris Sweeney (reżyser filmowy, współpracownik portalu LVMH 'NOWNESS'), Olivier Zahm (redaktor naczelny portalu Purple Fashion Magazine), Franca Sozzani (redaktor naczelna włoskiej edycji magazynu Vogue) oraz Alexi Tan (reżyser filmowy), podjęli się próby realizacji krótkich filmów inspirowanych samochodem Fiat 500 by Gucci.

Premierowy pokaz tych etiud filmowych odbył się w mediolańskiej siedzibie firmy Independent Ideas podczas specjalnej imprezy zorganizowanej dla wybranej grupy międzynarodowych dziennikarzy i liderów opinii publicznej, w obecności współwłaściciela Fiata Lapo Elkanna.

Naszą uwagę przykuł fim wyreżyserowany przez Francesco Carrozzini na specjalne zlecenie magazynu Vogue. Film zatytułowany jest „Reverse to Perfection" - Powrót do perfekcji. Pokazuje nam, w jaki sposób komfort przywraca porządek świata z pomocą Fiata 500 by Gucci, to czarno-biała zabawa pomiędzy teraźniejszością a przeszłością przy akompaniamencie V Symfonii Beethovena jako soundtrack.

Wszystkie pięć etiud filmowych z samochodem Fiat 500 by Gucci „w roli głównej" możecie zobaczyć na stronie - http://500bygucci.com/shortvideos/ita/

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności