Film Anarchy Qπш Robert Kupisz lato 2015 by Marcin Tyszka

Przy okazji sesji wizerunkowej kolekcji Anarchy by QПШ Robert Kupisz lato 2015, powstał materiał filmowy dokumentujący współpracę fotografa i modeli na planie zdjęciowym. Film, który z założenia miał być typowym materiałem pr-owym, "making of sesji", w rękach Marcina Tyszki przemienił się w dzieło artystyczne.


Pomysłem na kampanię Anarchy był bunt. Zdjęcia obrazują ucieczkę pary rodzeństwa przed rzeczywistością i światem, który próbuje ich zaszufladkować, ocenić i ograniczyć. Dominują czerń, ręcznie farbowane szarości, skóry, zamki i naszywki charakterystyczne dla subkultur Jarocina 1980 r., który był inspiracją projektanta przy tworzeniu kolekcji Anarchy. Do stylizacji wykorzystano również odzież skórzaną z linii Qπш Forever, którą stanowią bestsellerowe produkty marki, utrzymane w typowej dla Kupisza stylistyce grunge.

Zamysłem Roberta Kupisza  było, aby ruchy i gesty modeli uchwycone w kadrze, przypominały dynamiczność tancerzy. "Zależało nam na tym żeby pokazać, że te ubrania są wygodne i można się w nich swobodnie poruszać. Sam prowadzę aktywny tryb życia. Jeżdżę w ubraniach mojej marki na rolkach, biegam, ćwiczę crossfit, dlatego wiem, że nadają się do takich sesji." – mówi Robert. "Kolekcja Anarchy jest bardzo buntownicza. Ten  bunt pokazujemy w subtelnej estetyce, bez makijażu. Zdjęcia robiliśmy na mokro w celu uzyskania jak najbardziej naturalnego efektu." – dodaje Marcin Tyszka.

Do kampanii zaangażowano Anatola Modzelewskiego, jednego z najbardziej rozchwytywanych modeli, który od kilku lat robi karierę na światowych wybiegach. "Jego niepokojąca uroda doskonale wpasowuje się w styl kolekcji. Zbuntowany, niepokorny, trochę tajemniczy – jest dokładnie, jak moje ubrania" – podkreśla Robert. Dla kontrastu zestawiono go z debiutantką Martą Wieczorek. "Anatol ma w sobie coś z arystokraty, a zarazem z łobuza. Marta to piękna i bardzo subtelna dziewczyna. Dlatego pomyślałem, że stworzą świetny duet."


Film Anarchy QПШ Robert Kupisz lato 2015 by Marcin Tyszka

Reżyseria: Marcin Tyszka
Montaż: Łukasz Żwirkowski
Model: Anatol Modzelewski / Panda Models
Modelka: Marta Wieczorek / Model Plus
Stylizacja: Magda Jagnicka
Makijaż: Marianna Yurkiewicz
Włosy: Michał Bielecki
Autor: Redakcja

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności