Film z pokazu kolekcji Louis Vuitton jesień-zima 2012/13

Marc Jacobs to kolejny magik w świecie mody, uwodzi publiczność pokazów nie tylko pięknymi ubraniami, ale też niesamowitą oprawą scenograficzną. Pokaz kolekcji jesień-zima 2012/13 Marca Jacobsa dla francuskiego domu mody Louis Vuitton bez wątpienia należał do najlepszych i najciekawszych pokazów paryskiego tygodnia mody.


Na wybiegu, który wystylizowany został na XX stację kolejową, wjechała piękna, zabytkowa lokomotywa parowa, a z wagonów, po kolei zaczęły wysiadać modelki prezentujące niezwykłe stroje przypominające styl Anny Kareniny, eskortowane przez tragarzy, ubranych w mundurki. Dopasowane płaszcze wykończone kolorowym futrem delikatnie rozszerzane na dole to motyw przewodni kolekcji. Noszone są warstwowo z sukienkami, pod którymi widać także spodnie.Bogate połyskujące aplikacje, guziki i zaskakujące połączenia różnych materiałów to mistrzostwo krawiectwa. Kolorystyka kolekcji typowo zimowa czyli głębokie brązy, szarości, musztardowy, zgniła zieleń, ale również granat, bordo i odrobina lawendy. Obok gładkich kolorów królują geometryczne wzory jesienią i zimą obowiązkowo noszone od stóp do głów.
Jako wieczorową część kolekcji Marc Jacobs zaproponował piękne metaliczne sylwetki w kolorze srebra. Kreacji wieczorowe, to głównie piękne suknie w długości do łydek, których uzupełnieniem były piękne, bogato zdobione płaszcze o tej samej długości. Torby, kufry i walizki bez względu na wielkość to nieodzowny elementy stylizacji, podobnie jak olbrzymie kapelusze, które z pewnością staną się jednym z najciekawszych trendów zimowego sezonu.
Cała ta oprawa przypominała piękne, złote lata poprzedniej epoki.


 


 


 


Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności