Georgia May Jagger w kampanii Mulberry wiosna-lato 2015

Georgia May Jagger, córka Micka Jaggera wokalisty Rolling Stones i Jerry Hall, to współczesna gwiazda modelingu. Młoda modelka bierze udział w wielu komercyjnych kampaniach domów mody m.in.: Miu Miu, Versace, Roberto Cavalli, Sisley, Jus Cavalli, Hudson Jeans, Vivienne Westwood Jewelry, koncernów kosmetycznych Rimmel, szwedzkiej sieciówki H&M oraz polskiej marki Reserved. Na swoim koncie ma również wiele okładek: L’Officiel, Dazed & Confused, Elle, Pop, Harper’s Bazaar, Numero, ZOO, Lui Magazine, i-D oraz wiele edycji Vogue. Rok 2015 modelka rozpoczęła noworoczną okładką Vogue Russia, Harper's Bazaar Argentina oraz udzialem w kampanii Sonia Rykiel i Mulberry.


W wiosenno-letniej kampanii Mulberry 24-latka pozuje przed obiektywem duetu Inez i Vinoodh na planie we wnętrzu typowo angielskiego domku letniskowego. Inspiracją kampanii jest radość z wycieczki po angielskim ogrodzie. Za stylizacje Georgii odpowiedzialna była Melanie Ward, która na efekt finalny pracowała również ze stylistą fryzur Christiaanem Hoitenbosem i makijażystą Dickiem Page.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności