Georgia May Jagger w kampanii Rimmel

Marka Rimmel London od blisko 180 lat jest związana z Londynem. Jej wartością jest wrażliwość na modę, która rodzi się właśnie w Londynie. Rimmel to nie tylko podążanie za modą, ale także kreowanie trendów makijażowych. Dlatego właśnie powstała najnowsza mascara "Wonder’full", która jest odpowiedzią na potrzeby kobiet, aby posiadać piękne, uwodzicielskie spojrzenie. Twarzą kampanii nowej mascary została długoletnia ambasadorka marki Rimmel Georgia May Jagger.Modelka już w wieku 17 lat Georgia May Jagger została okrzyknięta ikoną stylu. Po mamie odziedziczyła wymiary modelki, a po słynnym tacie – piękne i pełne usta. Jej oryginalna uroda często wykorzystywana jest w różnych kampaniach. Znana ze swojego perfekcyjnego wyglądu i niepowtarzalnego uśmiechu, znalazła się na okładkach takich magazynów jak Vogue, Dazed and Confused, i-D i Love. Magazyn i-D ogłosił ją "młodą Bridget Bardot". Georgia w roku 2010 dołączyła do marki Rimmel London jako jej ambasadorka.

Rimmel "Wonder’full" to pierwszy w historii tusz do rzęs Rimmel zawierający ulubiony składnik kosmetyków z ostatnich kilku lat - olejek arganowy, inaczej mówiąc  "złoto Maroka”. Producenci zdradzają, iż jest to nowa, tajna broń marki, zapewniająca olśniewające spojrzenie w pełnym wymiarze. Marokański olejek arganowy pozostawi rzęsy absolutnie gładkie, wypielęgnowane, lekkie oraz odżywione.

Mascara wyposażona została w elastyczną szczoteczkę nowej generacji Ultra-Flexible Brush, która perfekcyjnie dociera do każdego włoska i rozczesuje je – od nasady aż po samą końcówkę. Produkt zwiększa objętość i pozostawia elastyczne rzęsy, bez grudek i obciążania. Wystarczy jedno pociągnięcie szczoteczką, aby cieszyć się gładkimi, pełnymi objętości rzęsami i zachwycać podkreślonym spojrzeniem.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności