Giorgio Armani - kolekcja męska jesień-zima 2015/16

Giorgio Armani podczas tygodnia mody w Mediolanie na sezon jesień-zima 2015/16 zaproponował mężczyznom nonszalancką klasykę po włosku inspirowaną brytyjskim serialem kostiumowym "Downton Abbey". Paleta kolorów to zieleń sosny wywodząca się z hrabstwa Yorkshire w północno-wschodniej Anglii, błękit Oceanu Atlantyckiego, majestatyczny burgund oraz gołębie szarości, które podkreślają wyrafinowany styl propozycji Armaniego.


W jesienno-zimowej kolekcji dominują garnitury jednorzędowe z zaokrąglonymi brzegami połączone z luźnymi spodniami, krótkie wełniane kurtki, płaszcze ze stójką, aksamitne marynarki i płaszcze, spodnie z wysokim stanem na gorze plisowane i zwężające się w łydce inspirowane latami 30. Wełniane swetry, grube golfy w tym sezonie nosimy koniecznie pod marynarki uzupełniając je niekiedy obszernymi szalami.

Po raz kolejny Giorgio Armani zabral nas w podróż, która jest synonimem elegancji, tworząc praktyczny i niezwykle męski styl, z ogromną dbałością o każdy szczegół, innymi słowy, ta kolekcja doskonale reprezentuje to co Giorgio Armani robi najlepiej: tworząc elegancję.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności