Giorgio Armani - kolekcja męska wiosna-lato 2013

Giorgio Armani podczas tygodnia mody w Mediolanie na sezon wiosna-lato 2013 zaproponował mężczyznom nonszalancką klasykę po włosku. W kolorystyce kolekcji dominują tradycyjne kolory, jak: złamane biele, gołębie szarości, które podkreślają wyrafinowany styl propozycji Armaniego.


Formalne kroje garniturów w wersji jedno i dwurzędowej wzbogacone graficznymi i geometrycznymi wzorami powinny się spodobać nawet najbardziej opornym na modowe nowinki. W kolekcji znajdziemy również marynarki w zestawieniu z luźnymi spodniami zwężającymi się ku dołowi lub krótkimi szortami, dzianinowe sweterki oraz płaszcze i marynarki z wykończeniami z krokodylej skóry, która jest synonimem luksusu.

Włoski projektant w sezonie wiosenno-letnim poleca panom odsłonić zmysłowe i opalone ciało. Dopasowane kamizelki, rozpinane swetry i marynarki nosimy wyłącznie na gole ciało. Po raz kolejny Giorgio Armani zabral nas w podróż, która jest synonimem elegancji, tworząc praktyczny i niezwykle męski styl, z ogromną dbałością o każdy szczegół, innymi słowy, ta kolekcja doskonale reprezentuje to co Giorgio Armani robi najlepiej: tworząc elegancję.


Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności