Giorgio Armani - One Plus One

Twarzą wiosenno-letniej kampanii reklamowej domu mody Giorgio Armani została modelka Milou Van Groesen, która pozowała w stylizacji inspirowanej postacią duńskiej modelki i aktorki, jednej z ikon lat 80. i 90. - Brigitte Nielsen. Film promujący tę kampanię "One Plus One" został nakręcony we Włoszech. Jest to romantyczna historia o kobiecie ściganej jest przez dwóch tajemniczych mężczyzn (modeli Diego Fragoso i Vinicius Sales) po ulica pięknego i zabytkowego miasta. Bohaterka kilkakrotnie zmienia swoje stroje, aby nie zostać rozpoznana. Film kończy się tajemniczym akcentem - modelka zostaje schwytana przez mężczyzn. Głównym przesłaniem filmu było pokazanie wspanialej kolekcji wiosna/lato 2012, gdzie dominowały błyszczące jedwabne tkaniny,haftowane żakiety i drapowane gorsety sukni. Jednym słowem szyk i elegancja.


Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności