Giorgio Armani Privé - kolekcja Haute Couture wiosna-lato 2018

Ubrania Giorgio Armaniego są kwintesencją elegancji. Nadzwyczaj proste, ale idealnie skrojone sprawiają, że każda kobieta wygląda wytwornie i stylowo. Niezależnie czy jest to kolekcja Pret-a-Porter, czy Haute Couture, moda tworzona przez projektanta jest po prostu niezwykle klasyczna, a najwyższa jakość sprawia, że kolekcje Armaniego są kojarzone przede wszystkim z luksusem. Taką elegancję zaprezentował Giorgio Armani podczas trwającego właśnie w Paryżu Tygodnia Mody Haute Couture wiosna-lato 2018.


Niuanse i nieustannie zmieniająca się natura nieba znajduje odzwierciedlenie w kolekcji zdefiniowanej poprzez lekkość i równowagę uzyskaną dzięki kontrastowi i nadrukom przypominającym akwarele.

Ponad sześćdziesiąt projektów zaprezentowanych na paryskim wybiegu to szyk i wielka klasa w najczystszej postaci. W kolekcji znajdziemy projekty zmiksowane z metalicznym błyskiem m. in:. eleganckie garnitury zarówno z dopasowanymi w tali marynarkami, jak i luźnymi żakietami, komplety z szortami, połyskujące sukienki bombki zdobione fantastycznymi kokardami i wiązaniami oraz szykowne wieczorowe suknie.

To kolejna niezwykle udana kolekcja projektanta. Armani pokazał w swojej kolekcji kalejdoskop stonowanych kolorów, od klasycznej czerni i bieli poprzez szeroką gamę szarości, beży do eleganckiego granatu podkreślającego rangę i majestatyczność kolekcji.

Cała kolekcja wydaje się być niezwykle lekka i subtelna. Prostota i niewymuszona elegancja najlepiej opisują wiosenne propozycje Haute Couture Giorgio Armaniego.Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności