Gisele Bündchen twarzą kolekcji makijażu Chanel Les Beiges

Firma Chanel wybrała Gisele Bündchen twarzą nowej kolekcji makijażu Les Beiges. To nie pierwszy kontrakt z marką kosmetyczną. Modelka była wcześniej twarzą Max Factor, ale jest to jej pierwsza współpraca z francuskim domem mody Chanel.


Kobieta nowoczesna, niezależna i pełna optymizmu, zakochana w naturze i lubiąca zdrowe życie. W zgodzie ze sobą i swoim trybem życia doskonale reprezentuje wartości nowej linii, jakimi są: naturalne piękno, prostota, wolność, zdrowy i piękny wygląd. Supermodelka reklamuje matujące pudry w kompakcie Chanel Helathy Glow Speer Powder, które trafią do sprzedaży 15 marca 2013.
Gisele urodziła swoje drugie dziecko zaledwie w grudniu 2012 roku, jednak zdjęcia i film kampanii Les Beiges powstały już wiosną 2012. Zdjęcia promocyjne wykonał Mario Testino.Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności