Gisele Bündchen w kampani H&M - lato 2014

Gisele Bündchen mogliśmy podziwiać na ubiegłorocznej kampanii H&M jesień-zima 2013/14, gdy po dwuletniej przerwie znów powróciła do promowania szwedzkiej sieciówki. Tym razem możemy ją oglądać w najnowszej kampanii na sezon wiosna-lato 2014. Brazylijską piękność na tle tropikalnych krajobrazów sfotografował Lachlan Bailey.


Podobnie jak w poprzednim sezonie, Gisele prezentuje swoje wokalne umiejętności. Modelka zaśpiewała słynny przebój Blondie "Heart of Glass", przy którym współpracowała z producentem i didżejem Bobem Sinclarem. Magiczny groove piosenki nabrał zupełnie nowego wyrazu dzięki świeżej, współczesnej aranżacji, a zmysłowy wokal Gisele nadał całości intrygującego charakteru. Nagrania do "Heart Of Glass" odbyły się w Nowym Jorku i Los Angeles. Bob Sinclar to legendarny DJ i producent, który od ponad dekady pozostaje jedną z czołowych postaci sceny housowej. Jego najsłynniejsze przeboje to między innymi "Love Generation" i "World, Hold On". Jeśli akurat nie jest w trasie, dzieli swój czas pomiędzy Paryż i Los Angeles, gdzie znajdują się jego studia nagrań.

Projekt ma całkowicie charytatywny charakter. H&M, Bob Sinclar i Gisele Bündchen przekazują całość zysków z praw autorskich i wykonawczych na rzecz UNICEF-u i jego projektów związanych z edukacją. Edukacja to jeden z najbardziej skutecznych i efektywnych kosztowo sposobów na walkę z biedą. Kupując piosenkę z iTunes, wspierasz organizację UNICEF w staraniach, by zapewnić najbardziej potrzebującym.

W najnowszej kolekcji znalazły się między innymi stroje kąpielowe stylizowane na styl lat 70', delikatne sukienki maxi i midi, szorty oraz zwiewne topy i palazzo. Całość uzupełniają dodatki niezbędne w gorące dni - sportowy daszek oraz słomkowy kapelusz.Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności