Givenchy Gentlemen Only Barber Edition - dobra wiadomość dla brodaczy

Zadbana broda, obojętnie w jakim stylu, może ci pomóc dostać się do elitarnego klubu dżentelmenów bez konieczności głosowania albo karty członkowskiej. Dlatego Givenchy stworzył Barber Edition: pełen szyku zestaw vintage, złożony z flakonu wody toaletowej Gentlemen Only – neoaromatycznej, drzewnej kompozycji, która jest męskim zapachem - gwiazdą Domu Givenchy oraz balsamu po goleniu o delikatnej i lekkiej formule.


Zasada dżentelmena nr 1:
Brody wracają!

Elegancja nie powinna byś afiszowana; powinna zostać zauważona na pierwszy rzut oka. Umiejętność prezentowania innym najlepszą wersję siebie, poprzez wyrafinowany gust i zamiłowanie do pięknych rzeczy i dobrych manier, to jedna z tajemnic dżentelmena. Zadbana broda, obojętnie w jakim stylu, może ci pomóc dostać się do elitarnego klubu dżentelmenów bez konieczności głosowania albo karty członkowskiej.

Dlatego Givenchy stworzył Barber Edition: pełen szyku zestaw vintage, złożony z flakonu wody toaletowej Gentlemen Only – neoaromatycznej, drzewnej kompozycji, która jest męskim zapachem-gwiazdą Domu Givenchy – oraz  balsamu po goleniu o delikatnej i lekkiej formule.


Zasada dżentelmena nr 2:
Zdyscyplinuj swoją brodę i ocal skórę

Bycie dżentelmenem to kwestia wyboru.

Niczym nieskazitelnie wypolerowane buty czy garnitur, które idealnie pasuje do T-shirtu, broda daje mężczyźnie szansę udowodnić swoje poczucie wolności i otwarcie wyrazić swoją osobowość i elegancję.Obojętnie, czy jest noszona w stylu hipsterskim, klasycznym czy casual chic tak, jak robi to Simon Baker w reklamie Gentlemen Only, jedno jest jasne: broda to bezsprzecznie nowy atrybut utwierdzonej męskości pod kontrolą.
A ponieważ skóra zawsze zasługuje na kojące działanie, Givenchy dedykuje balsam po goleniu Barber Edition najbardziej wymagającym dżentelmenom. Produkt ten
oferuje kompleksowe działanie: nawilżające, naprawcze i oczyszczające, koi wszelkie skaleczenia i poczucie napiętej skóry, zmiękcza włoski tym panom, którzy postanawiają zapuścić brodę, i głęboko je odżywia. Ten limitowany zestaw ucieszy każdego brodatego dżentelmena!


Zasada dżentelmena nr 3: dziesięć eksperckich porad dotyczących golenia

Tak naprawdę bycie dżentelmenem nie zależy od okoliczności, ale od czyjegoś zachowania w tychże okolicznościach.Począwszy od samego rytuału golenia aż po codzienną
pielęgnację, oto dziesięć porad aby mieć idealną brodę:

1. Gol się po prysznicu, nie przed (gorąca woda zmiękcza włoski i wydłuża je – otwiera pory). Rób to także przed jedzeniem, aby zapobiec ryzyku podrażnień i zaczerwienienia w wyniku ukrwienia pobudzonego żuciem pokarmu.
2. Zastosuj pędzel do golenia aby wyprostować włoski i ułatwić golenie.
3. Co tydzień rób peeling wieczorem przed dniem, w którym się golisz, aby usunąć martwy naskórek i pobudzić wzrost włosków.
4. Używaj kremu do golenia, który zapewni ochronę i będzie miał bogatą konsystencję. Piana zmiękczy włoski i sprawi, że golenie będzie przyjemne nawet w przypadku obfitej brody.
5. Po goleniu nałóż odrobinę balsamu Gentlemen Only, aby ukoić naskórek i głęboko odżywić brodę.
6. Strzyż brodę przynajmniej raz w tygodniu za pomocą specjalnych nożyczek albo maszynki do strzyżenia.Comiesięczna wizyta u barbera to mus.
7. Myj brodę równie często jak włosy używając szamponu zwiększającego objętość, aby wyzwolić jej blask.
8. Codziennie rozczesuj brodę za pomocą keratynowego (nigdy plastikowego!) grzebienia.
9. Zmiękczaj codziennie brodę za sprawą jedwabnego pudru.
10. Całuj najbliższych dopiero wtedy, gdy już będziesz miał miękką, delikatnie pachnącą brodę.


Zestaw Gentlemen Only Barber Edition (wersja limitowana) dostępny w najlepszych perfumeriach Sephora


Cena: 267 PLNAutor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności