Givenchy - kampania wiosna-lato 2017

Kampania francuskiego domu mody Givenchy to ostatnia pod wodzą niezwykle utalentowanego projektanta Riccardo Tisci. Do udziału w sesji zaproszono muzy Tisci: Irinę Shayk, Mariacarlę Boscono oraz Lea T, którym towarzyszą Vittoria Ceretti, Faretta Radic, Jegor Venned oraz Victor Perr. Zdjęcia kampanii autorstwa duetu fotografów Mert & Marcus zostały wykonane w studiu, jak i w plenerze, a konkretnie wśród pustynnych krajobrazów południowej Kalifornii.


Proste, minimalistyczne stylizacje Carine Roitfeld oraz proste tło odzwierciedlają czyste piękno modelek oraz nienaganne krawiectwo domu mody.

Nową kolekcję Givenchy na wiosnę i lato 2017 promuje także intrygujące wideo.Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności