Givenchy - kolekcja damska jesień-zima 2013/14

Najnowsza kolekcja jesień-zima 2013/14 domu mody Givenchy, jak co sezon uwiodła nas fascynującym i awangardowym światem Ricarda Tisci. Jak projektant przyznał po pokazie, była to najbardziej osobista kolekcja. Na pierwszy rzut oka dostrzec możemy pomieszanie z poplątaniem - mieszają się ze sobą bluzy z jelonkiem Bambi, cygańskie spódnice, kwiatowe szaleństwo i motocyklowa skóra, ale zapewne to nie kicz - tylko przepis na wizjonerski sukces. Falbanki, błyskotki i geste wzory nie tworzą niepoprawnej awangardy lecz ultranowoczesną garderobę.


W kolekcji znajdziemy stałe pozycje z repertuaru Tisciego - bluzy, fotoprinty, przezroczyste spódnice, skórzane kurtki noszone wokół bioder niczym baskinka, dzianinowe swetry, żakiety z futrzaną baskinką oraz spódnice w odcieniach jesiennych liści z falbanami w stylu flamenco.

Kolorystyka co prawda dość ciemna, ale za to w fantastycznych jesiennych kolorach - od rdzawego, poprzez czerwienie, pomarańcze, brązy, klasyczną czerń - po czystą biel.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności