Givenchy - kolekcja damska wiosna-lato 2013

Ricardo Tisci i jego projekty nie mają wiele wspólnego z ikonicznymi sukniami, które stworzył założyciel firmy – Hubert de Givenchy. Nie przeszkodziło to jednak firmie zdobył status jednej z najbardziej rozchwytywanych przez fashionistów. Wszystko to dzięki talentowi Tisci, który i tym razem na wiosnę-lato 2013 pokazał kolekcję godną podziwu.


Projektant uwielbia bawić się modą. Jego kolekcje są każdego sezonu zupełnie inne. Po ostrej i mrocznej zimie, Tisci otula nas jasnymi i pudrowymi kolorami. Proponuje proste, gładkie sukienki z delikatnymi falbankami i owalną konstrukcją. Całość jest zadziwiająco dziewczęca i elegancka jak na Givenchy przystało, a falbany, kołnierzyki, luźne rękawy są najważniejszymi elementami kolekcji Givenchy. One nadają ubraniom zupełnie nowe kształty.

Choć w kolekcji znowu pojawia się gotyk – tym razem jest on jednak bardziej optymistyczny, lżejszy. Lżejsze są tkaniny jak: szyfon, organza, jedwab oraz kolory blady jasny błękit, odcienie szarości, złamana biel – skontrastowane z nieśmiertelną czernią. W tym sezonie Tisci pokazuje, jak bardzo ewoluował jako projektant – ale też, jak wierny jest swojemu wyjątkowemu stylowi.Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności