Givenchy - kolekcja Haute Couture wiosna-lato 2018

Najnowsza kolekcja Haute Couture domu mody Givenchy była niezwykłym wyzwaniem dla nowej dyrektor kreatywnej marki Clare Waight Keller. To pierwsza tego typu kolekcja zaprojektowana przez Keller oraz pierwsza dla Givenchy, gdzie obok sylwetek damskich pojawiły się rowniez projekty "wysokiego krawiectwa" dla panów.


Inspiracją dla projektantki były nocne wizje, blask księżyca na wiosnę w ogrodzie i kwiaty skąpane w srebrzystej poświacie. Zaprojektowana przez Clare Waight Keller kolekcja Givenchy Haute Couture wiosna-lato 2018 wywołuje dialogi pomiędzy strukturą a ruchem. Przeźroczyste i krystaliczne, nowoczesne podejście do tego, co cenne, topi gęste bogactwo z niezwykłą czystością.

Na paryskim wybiegu dominowała czerń rozświetlona srebrnymi haftami zarówno na sukniach wieczorowych, jak i garniturach, eleganckie idealnie skrojone kostiumy z mocno podkreśloną talią oraz zwiewne szyfonowe sukienki z licznymi falbanami i marszczeniami. Dla mężczyzn Clare przygotowała smokingowe marynarki oraz płaszcze. Obok klasycznej czerni pojawiły się rowniez pastele oraz różne odcienie granatu.Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności