Givenchy - kolekcja męska jesień-zima 2012/13

Projektant męskiej kolekcji Givenchy Ricardo Tisci to jeden z najzdolniejszych projektantów wszech czasów. Kolekcja na sezon jesień-zima 2012/13 zatytułowana "American Dream" nawiązuje do czasów, gdzie Ameryka była spełnieniem snów o bogactwie i stad na większości projektów pojawił się motyw amerykańskiej flagi w postaci pasków i gwiazdek.


Oprócz klasycznych i nienagannie skrojonych garniturów, płaszczy, kurtek i koszul w starym, amerykańskim stylu widzimy wiele harmonijkowych spódnic w połączeniu z bluzami, swetrami, koszulami i kurtkami skórzanymi. W tych właśnie zestawieniach Tisci zaprezentował nam niecodzienne połączenia kilku kolorów tj. czerni i czerwieni, granatu i błękitu oraz brązu i czerni w postaci charakterystycznych pasów. Elegancja, a nawet i ekstrawagancja przeplata się z młodzieżowymi printami, mnóstwem gwiazdek i aplikacji na strojach. Jest to połączenie powagi ze specyficznym stylem i gustem projektanta. Kolekcja została utrzymana w stonowanych barwach czerni, brązu, granatu i błękitu, choć nie zabrakło tu również czerwieni i bieli. Znakiem głównym pokazu są kolczyki w nosach modeli.


 


 


 


 


 


 


 


Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności