Givenchy - kolekcja męska jesień-zima 2013/14

Tej jesieni i zimy, francuska marka Givenchy postawiła na nieprzeciętność. Panowie bowiem, będą nosić się bardzo stylowo. W najnowszej kolekcji, pojawiły się klasyczne i nienagannie skrojone płaszcze, garnitury oraz marynarki w starym, amerykańskim stylu eleganckie, które częściowo zastąpiono fantazyjnymi bluzami, a klasyczne koszule zestawione z wiecznie modną czernią, czynią z nich prawdziwych amantów. Mężczyzna Givenchy ocieka seksem, jest uosobieniem męskości, a przy tym zna granicę dobrego smaku. W kolekcji pojawiły się również niezawodne T-shirty i bluzy ozdobione czarno-białymi fotografiami, które dodają kolekcji surowości. Spódnice znane z ubiegłego sezonu projektant zastąpił skórzanymi kurtkami przewiązanymi na biodrach.


Projektant męskiej kolekcji Givenchy Ricardo Tisci to jeden z najzdolniejszych projektantów wszech czasów. Po raz kolejny w swej kolekcji nawiązuje do czasów, gdzie Ameryka była spełnieniem snów o bogactwie  - "Od dziecka mam obsesję na punkcie Ameryki" - wyjaśnił. "Jest to typowe marzenie dla kogoś, kto chce być kimś, co chce w życiu coś osiągnąć."

W tym sezonie o barwnej kolekcji nie ma mowy, Tisci postawił na klasyczną czerń, biel i szarość. Dość ubogo, ale za to elegancko i minimalistycznie.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności