Givenchy - kolekcja męska jesień-zima 2014/15

Inspiracje strojami z siłowni oraz wszelakich gier zespołowych towarzyszą nam od kilku sezonów. Tym razem sport łączy się ze sztuką, a ta zostaje naniesiona na ubrania. Nie są to już tylko bluzy, ale również i koszule.


Kolekcja Givenchy na sezon jesień-zima 2014 jest inspirowana koszykówką. Widać to szczególnie na bluzach z nadrukiem charakterystycznej pomarańczowej piłki lub też na spodniach posiadających pasy w okolicach bioder. Innymi występującymi printami rzucającymi się w oczy są artystyczne błyski w żółto-fioletowe kolory oraz barwne okręgi przypominające prace Hilmy af Klint.

Nowa odsłona marki posiada przede wszystkim wygodne ubrania takie jak szerokie spodnie, bluzy z suwakami na kapturze, grube tanktopy i kurtki. Obok ulicznego stylu pojawiają się pełne minimalistycznego szyku garnitury wraz z długimi płaszczami wykonanymi z wełny bądź skóry.

Ricardo Tisci w kolekcji jesień-zima 2014 pokazuje, że nadruki, z których słyną t-shirty czy też bluzy można przenieść na inne elementy garderoby takie jak koszule. Pozwala to na dalsze podkreślanie własnego stylu, gdy sytuacja wymaga od nas założenia smart casualowej marynarki.
Autor: Rafał Cała

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności