Givenchy - kolekcja męska wiosna-lato 2014

Riccardo Tisci objął stanowisko dyrektora kreatywnego marki Givenchy w 2005 roku. Po projektowaniu kolekcji dla kobiet oraz kolekcji haute couture w 2008 roku do jego obowiązków dołączyło stworzenie kolekcji męskiej.


Riccardo sukcesywnie prowadzi w swoich projektach nadruki. W sezonie jesień-zima 2013 motywem przewodnim męskiej kolekcji były printy z motywem sakralnym przedstawiające twarz Marii, natomiast w sezonie wiosna-lato 2014 królują części komputerowe, elementy przyrządów charakterystycznych dla studia nagrań w połączeniu z afrykańskimi wzorami. W kolekcji dominują również warstwy, a sam Riccardo Tisci przyznał po pokazie, że do stworzenia takiej kolekcji zainspirowała go kultura afrykańska.

Według Givenchy mężczyźni w tym sezonie powinni nosić luźne koszule i spódnice do legginsów. Modne będą także przedłużone t-shirty i luźne kurtki. Ciekawostką z nowej kolekcji Givenchy są bermudy noszone do pasiastych legginsów i kurtki, którymi modny pan przewiąże się w pasie kiedy ma na sobie elegancki garnitur.

Wojownik z miejskiej dżungli to afrykańsko-japońska mieszanka w wersji Givenchy.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności