Gucci Holiday 2014 - kampania na święta Bożego Narodzenia

Okres przedświąteczny to moment, kiedy największe domy mody prezentują swoje świąteczne katalogi, pełne wspaniałych prezentów zarówno dla niej i dla niego. Nie inaczej jest w przypadku marki Gucci, która w swoim świątecznym katalogu prezentuje bogaty wybór skórzanych akcesoriów, biżuterii, obuwia oraz akcesoriów niezbędnych podczas podróży. Nie brakuje w nim również propozycji dla najmłodszych miłośników luksusowej mody i doskonałej jakości. Pośród propozycji włoskiej marki dla kobiet dominują wykonane z najróżniejszych gatunków skór torby i torebki, stylowe portfele, paski, tak sportowe jak i eleganckie obuwie, a także pochodzące z kolekcji Cruise 2015 plecaki z bambusowym wykończeniem, dostępne w kilku wariantach kolorystycznych i materiałowych.


Z myślą o stylowych mężczyznach dom mody Gucci przygotował szeroką gamę eleganckich mokasynów z charakterystycznym dla marki elementem uprzęży, paski i portfele wykonane z egzotycznych skór, torby i aktówki, a także drobne akcesoria - etui na karty, kosmetyczki, krawaty, muszki i jedwabne szale.

W świątecznym katalogu nie zabrakło również kosmetyków, okularów przeciwsłonecznych, biżuterii, zegarków oraz kultowych zapachów marki.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności