Gucci - kampania jesień-zima 2012/13

Gucci to kolejna marka, która w ostatnim czasie zaprezentowała swoją najnowszą kampanię reklamową na sezon jesień/zima 2012/2013. Przed obiektywem duetu fotografów Mert i Marcus stanęli Karmen Pedaru, Nadja Bender oraz Lenz Von Johnston. Karmen Pedaru, Nadja Bender oraz Lenz Von Johnston.


Modele prezentują niezwykle eleganckie projekty marki, jak powłóczyste suknie i kostiumy wykonane z weluru czy misternej koronki, które zestawiono z dopasowanymi torebkami, butami i innymi akcesoriami wykonanymi z wysokiej jakości skór. Luksusowe propozycje na nadchodzący sezon kuszą elegancją i prostotą dodatków. Fotografowie Mert i Marcus zaaranżowali sesję tak, by z każdego zdjęcia przebijało bogactwo oraz przepych.


 


 


 


 


 


 


 


Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności