Gucci - kampania wiosna-lato 2016

Od kiedy Alessandro Michele przejął stery w Gucci, w kolekcjach włoskiego domu mody nie ma rzeczy, na punkcie której nie oszalałby świat. Gucci pod rządami Alessandro zmienia się na naszych oczach porzucając charakterystyczny dla Fridy Gianini glam na rzecz ekscentrycznej wizji i kolorowego eklektyzmu. Potrzeba naprawdę wiele modowej bezczelności i estetycznego taktu, aby tak jak Michele miksować ze sobą style, wzory i faktury, a tak powstałą kolekcję fotografować na tle nie mniej kolorowego krajobrazu. Kampania włoskiego domu mody na wiosnę-lato 2016 tylko to potwierdza i stanowi idealnie odzwierciedlenie idei i wizji projektanta.


Kampanię Gucci na wiosnę-lato 2016, do której zaangażowano samych debiutantów Polinę Oganichevą, Peyton Knigh, Elizabeth Moore i Jacoba Hugo Goldhoorna sfotografował Glen Lutchford. Zdjęcia zostały wykonane w Berlinie, jednak nie ujrzymy na nich przewidywalnych i typowo turystycznych lokalizacji. Alessandro Michele nie byłby bowiem sobą, gdyby także i w tej kwestii nie spróbował mniej oczywistych i zdecydowanie zaskakujących wyborów. Na fotografiach możemy podziwiać więc modeli pozujących na przystanku autobusowym, publicznej toalecie czy jeżdżących na deskorolce i trzymających pod pachą pawia. Trzeba przyznać, że ten niecodzienny model kolorystycznie idealnie wpisuje się w charakter najnowszej kolekcji marki.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności