Gucci - kolekcja damska jesień-zima 2012/13

Na sezon jesień-zima 2012/13 Frida Giannini, dyrektor kreatywna Gucci zaprezentowała dość mroczną kolekcję w stylu gotyckim, gdzie główną rolę odgrywały tkaniny - ciężkie futra, skóry, welury i aksamity kontrastowały idealnie z jedwabiem, taftą, koronką i tiulem.


Projekty Gucci można podzielić na dwie grupy. Jedna z nich utrzymana w męskiej stylistyce, z typowymi spodniami do jazdy konnej, smokingowymi żakietami, czy ponad gabarytowymi płaszczami, a druga to kobieca z podkreślającymi ciało długimi, tiulowymi sukniami. Kolorystyka kolekcji to głównie czerń, ale też ciemne, stare złoto, głęboki fiolet, intensywny burgund oraz przełamujące je zielenie i turkusy. Barwy te nadają szlachetności strojom.

"Dramatyczna zmysłowość i ponure glamour. Z subtelną grą prowokującego intelektu." - tymi słowami określiła nowy look Gucci dyrektor kreatywna Frida Giannini.


Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności