Gucci - kolekcja damska jesień-zima 2013/14

Dyrektor kreatywna domu mody Gucci, Frida Giannini, swoją najnowszą, jesienno-zimową kolekcję zadedykowała kobietom, które niczym femme fatale uwodzą swoją niebezpieczną kobiecością proponuując im rzeźbiarskie, bogato zdobione sukienki inspirowane modą couture, wzbogacone odrobiną przewrotności i koloru przełamującego mroczny klimat noir. Eleganckie linie nakreślone przez Giannini w typowych dla marki tkaninach – luksusowych skórach, delikatnych jedwabiach i mięsistych wełnach – kontrastują z akcesoriami zainspirowanymi twórczością brytyjskiego artysty pop artu – Allena Jonesa.


W propozycjach mody codziennej zachwycają przede wszystkim sięgające nieco poniżej kolana, idealnie dopasowane ołówkowe spódnice, zwężane ku dołowi spodnie przed kostkę, interesujące reinterpretacje klasycznej małej czarnej, a także krótkie żakiety i płaszcze z przerysowanymi, wyraźnie zaokrąglonymi ramionami. Drapieżności i charakteru dodają uwodzicielskie kabaretki, golfy i t-shirty wykonane z gładkich jak i egzotycznych, wężowych skór oraz niemniej intrygujące akcesoria – uzupełnione metalowymi zapięciami rękawiczki, torebki w stylu retro oraz niebotycznie wysokie botki, kozaki i sandały.

Wieczorem kobieta Gucci wybiera czerń, która stanowi bazę całej jej stylizacji. Eteryczne siatkowe suknie, które zdominowały kolekcje, Frida Giannini poprzetykała kolorowymi piórami, uzupełniła aplikacjami z błyszczących cekinów i zestawiła z satynowymi spódnicami.Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności