Gucci - kolekcja damska jesień-zima 2014/15

Jesienno-zimowa kolekcja Fridy Giannini dla kobiet nawiązuje do dziedzictwa włoskiego domu mody i momentu w historii, który stanowił dla Gucciego punkt zwrotny. Najnowsza kolekcja Gucci stworzona została z myślą o wyrafinowanej kobiecie, która ubiera się dla siebie i nie stara się zadowolić swoim strojem innych. Kobiety, która swoją romantyczną dziewczęcość zawsze wyraża na swój sposób, w tym również poprzez elementy zapożyczone z męskiej garderoby.


Chłopięcy romantyzm, inspiracje ikonami stylu lat 60., geometryczne, dopasowane do sylwetki linie – tak w kilku słowach scharakteryzować można propozycje Gucci na tegoroczną jesień i zimę. Propozycje marki to przede wszystkim eleganckie zwężane ku dołowi spodnie, mini sukienkami w kształcie litery A, żakiety, płaszcze, krótkie kurtki i budrysówki, oversizowe topy, kolorowe futra, wprowadzające do kolekcji nieco ruchu oraz wszechobecna skóra – noszona od stóp do głów lub pojawiająca się w postaci detali. Na wieczór Frida Giannini proponuje haftowane mini sukienki, zastępujące wystawne suknie, które dodatkowo uzupełniono ręcznie malowanymi, błyszczącymi po zmroku kryształami.

Wśród akcesoriów największa uwagę zwracają buty – krótkie lub sięgające kolana, uzupełnione niewielkim obcasem na dzień oraz wysokie, na stabilnym słupku na wieczór. Uszyte z gładkiej skóry cielęcej, skóry pytona bądź skóry krokodyla. W podobnych wersjach materiałowych znajdziemy również torby, w tym między innymi jedna z ikon domu mody Gucci – Jackie, która po raz pierwszy stworzona została z miękkiej skóry cielęcej pozbawionej podszewki, w wersji określanej "wyrafinowaną dekonstrukcją".
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności