Gucci - kolekcja damska wiosna-lato 2013

Frida Giannini zmienia styl. Zamiast zmysłowych i mrocznych projektów, kojarzonych do tej pory z Gucci, na sezon wiosna-lato 2013 projektantka proponuje piękne, żywe kolory, wybujałe formy,zwiewne fasony, a do tego bogatą biżuterię. Inspiracją do powstania kolekcji były prace fotografów mody Richarda Avedona i Gian Paolo Barbieri oraz późne lata 60-te i początek 70-tych.

Gucci prezentuje nam zwiewne suknie i sukienki oraz tuniki zestawiane ze spodniami w tym samym kolorze, a zabudowane z przodu sylwetki projektantka zrekompensowała dość mocno odsłoniętymi plecami. Nienagannie skrojone ubrania zachwycają precyzyjnie dobranymi detalami. Zwiewne falbany wokół dekoltów i rękawów dodają lekkości i romantycznego charakteru kreacjom. W kolekcji znajdziemy również orientalne kwiatowe printy, bogatą biżuterię, a typowe wieczorowe sylwetki utrzymane zostały w kolorystyczne monochromatycznej czerni i bieli.

Najnowsza kolekcja fascynuje nie tylko oryginalnymi krojami, ale przede wszystkim barwami.

Uwielbiam bawić się wiosennymi kolorami”  - stwierdziła projektantka Gucci Frida Giannini.

Rzeczywiście jej propozycje to esencja wiosenno-letniej kolorystyki. Oprócz malinowego różu dominują kobaltowe odcienie błękitu, turkusy, zielenie oraz słoneczna żółć. Oczywiście w kolekcji znajdziemy także wzory przypominające egzotyczne skóry oraz nieśmiertelną biel i czerń.

Wszystkie kreacje uzupełniają modne dodatki – kopertówki, naszyjniki i okulary.

W pokazie wystąpiły głównie top modelki, jednak największą gwiazdą była Anja Rubik, której przypadł zaszczyt otwarcia i zamknięcia pokazu. Polka została zaangażowana przez Gucci jako exclusive, co oznacza, że nie wystąpiła już w żadnym pokazie w Mediolanie.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności