Gucci - kolekcja damska wiosna-lato 2015

Kobieta Gucci w sezonie wiosna-lato 2015 jest silna i eklektyczna, uwodzicielska i zmysłowa. Dyrektor kreatywna Frida Giannini wie dobrze, że marka Gucci to kwintesencja włoskiego luksusu i najwyższej jakości krawiectwa, dlatego w kolekcji znajdziemy mnóstwo fantastycznych kreacji, które tym razem inspirowane były stylem lat 70. Zamiast reprezentantek subkultury mody, na wybiegu zobaczyliśmy dziewczyny z hippisowskiej kontrkultury.


Inspiracja latami 70. widoczna jest przede wszystkim w palecie kolorów, w której znalazły się odcienie bordo, beżowego, brązu, butelkowej zieleni i oranżu. Styl retro odzwierciedlały również wykorzystane w kolekcji materiały, wśród których nie zabrakło denimu, zamszu, skóry czy zwiewnego jedwabiu. Skórzane sukienki, zamszowe płaszcze, białe komplety - żakiet z luźnymi spodniami lub wąskimi spódnicami, dwurzędowe marynarki, sukienki o kimonowym kroju, szmizjerki oraz krótkie futra to eleganckie, a zarazem swobodne projekty Fridy na nadchodzący wiosenno-letni sezon. Efekt kolekcji wzmacniały wyraziste detale – gorsetowe wiązania, hafty, biżuteryjne zdobienia na tkaninach oraz kolorowe kwieciste nadruki.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności