Gucci - kolekcja męska jesień-zima 2014/15

Jesienno-zimowa kolekcja dla mężczyzn, autorstwa Fridy Giannini – dyrektor kreatywnej domu mody Gucci, to proste linie i graficzne kształty utrzymane w kolorystyce zakurzonych pasteli i monochromatycznej czerni. Rozmyte nieco barwy zainspirowane portretami kanadyjskiego artysty Krisa Knighta łagodzą ostrość poszczególnych sylwetek, natomiast czerń podkreśla cięcia i linie, dodając im jednocześnie zmysłowości. Innowacyjne tkaniny oraz zabiegi zmieniające fakturę materiałów nawiązują z kolei do charakteru typowego mężczyzny Gucci, skłonnego do eksperymentowania i dokonywania śmiałych wyborów.


Sylwetki proponowane przez Fridę Giannini na jesień i zimę 2014 są czysto graficzne i mocno zarysowane. Materiały klasyczne, jednak poddane licznym innowacjom. Dominuje wśród nich skóra o nowej, niezwykle delikatnej strukturze, z której uszyto oryginalne kurtki, wąskie, inspirowane latami 60. spodnie oraz nakładane na golfy koszule. Wykorzystano ją również na klapach kurtek, guzikach płaszcz, eleganckich marynarkach czy smokingowych spodniach. Wszechobecnej skórze towarzyszą okrycia wierzchnie wykonane z tzw. casentino cloth, uzupełnionej neoprenową podszewką, wełniane bluzy podszyte delikatnym materiałem, oversizowe kożuchy oraz monochromatyczne garnitury z aksamitu i smokingi z moheru na wieczór.

Akcesoria to przede wszystkim buty na grubej podeszwie, nakrycia głowy w stylu bohemy, skórzane bądź uzupełnione skórzanymi elementami torby w stylu shopper bag lub w postaci marynarskich worków, z charakterystycznymi dla domu mody Gucci bambusowymi rączkami.Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności