Gucci - kolekcja męska wiosna-lato 2013

Kolekcja Gucci dla mężczyzn na wiosnę-lato 2013 to pochwała prostych, szczupłych sylwetek i feerii nasyconych barw. Obfituje w odcienie zieleni, granatu, żółci, pomarańczy oraz czerwieni przełamanych elementami bieli.


Jak mówi Frida Giannini, dyrektor kreatywna Gucci - "Propozycja na letni sezon to śródziemnomorski szyk z intrygującymi, smukłymi liniami oraz mocnymi blokami kolorystycznymi."

W propozycjach włoskiego domu mody królują wąskie, trzyczęściowe garnitury w niezwykle letnich barwach zestawione z charakterystycznymi dla marki loaferami, smokingi, dwurzędowe, dopasowane w talii marynarki noszone z klasycznymi, pasiastymi krawatami, spodnie w nieustannie modnym piżamowym stylu, ponadczasowe koszulki polo, fularowe koszule, miękkie swetry oraz doskonałe okrycia wierzchnie – klasyczne płaszcze przeciwdeszczowe w stylu  mackintosha, lśniące kurtki utrzymane w marynarskim stylu jak i niezwykle ekskluzywne wykonane ze skóry pytona.

Wśród akcesoriów dominują zaprezentowane w wielu kolorach i wersjach materiałowych reinterpretacje klasycznych loaferów, co stanowi wyraźne nawiązanie do 60-rocznicy ich pojawienia się w ofercie domu mody Gucci oraz oversizowe, wykonane z płótna lub egzotycznej skóry torby, skórzane bransoletki, paski oraz okulary przeciwsłoneczne.Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności