Guerlain KissKiss - nowa odsłona pomadki

Ponieważ jest to niezawodna broń kobiety, Guerlain postanowił odświeżyć gamę pomadek KissKiss, których tubkę, zaprojektowaną przez Hervé Van Der Straeten, pokryto czarnym lakierem - wygląda jakby złoto ubrano w małą czarną... KissKiss magiczna nazwa, która wywołuje uśmiech i ubiera kobietę w wybrany kolor. W dzisiejszych czasach każda kobieta powinna posiadać więcej niż jedno narzędzie uwodzenia. I co za tym idzie więcej niż jedną pomadkę, od jasnych odcieni, jak beż czy drzewo różane na deszczowy czy słoneczny poranek, przez odrobinę intensywniejszy odcień na lunch albo popołudnie, aż po zdecydowany kolor na wieczór: czerwień, fuksja albo koral (zależnie od stroju), gdyż jedynie kolor odbije blask sztucznych ognie! Natalia potrafi lepiej niż ktokolwiek inny posługiwać się tym niezwykłym narzędziem,aby wyglądać zniewalająco. To absolutna gwiazda!


Guerlain ujawnia tajemnicę uwodzenia "À la française”

Ma 20, 40, 60 lat. A zresztą, to nieważne – ma niezaprzeczalny wdzięk i klasę. Jest "laską", jak to się mówi. Przemierza paryskie ulice lekkim krokiem na swoich wysokich obcasach. Wygląda świetnie we wszystkim, i nigdy nie stara się "przedobrzyć". Nigdy przesadnie wystrojona czy ze zbyt mocnym makijażem – jest mistrzynią uwodzenia bez wysiłku.
W swojej kopertówce trzyma broń śmiertelnego uwodzenia. Jej towarzysz i sprzymierzeniec każdego dnia. Jej pomadka KissKiss, o nazwie która pieści niczym list miłosny, z którym się nigdy nie rozstanie.
KissKiss to historia uwodzenia napisana przez Guerlain od 1994. Jest to pomadka inna niż wszystkie. To symbol ikonicznej miłości o rozlicznych walorach. Oda do koloru, spotkanie wielkich artystów, preludium do najpiękniejszych pocałunków.

Oda do uwodzenia "à la française"
Hołd dla wiecznej kobiecości
Elegancja ponadczasowego niezbędnika
Szept namiętnego pocałunku


Sztuka i piękno

Współczesne etui

Od swoich narodzin w 1994, KissKiss zachwyca swoim rzeźbiarskim designem i jest doskonałym przykładem osmozy marki Guerlain i świata sztuki. To dzieło projektanta Hervé Van Der Straeten przedstawia z dumą swoje nieskończenie eleganckie krągłości. Tubka przekształcona w obiekt sztuki, ozdoba złożona z trzech smukłych kostek.
W 2014 KissKiss zmienia dress code. Ten przedmiot pełen charakteru zaskakuje nowym strojem: elegancką i rasową małą czarną. Po prostu szyk!


Pieczęć marki

Niczym współczesny talizman, KissKiss odkrywa na nowo swój niezwykły sztyft nasycony pigmentem, ostemplowany swoją emblematyczną i odważną nazwą. Jak symboliczna chwila między gestem i obietnicą, wyśnionym pocałunkiem i pocałunkiem, który ma nadejść.


Wzywamy wszystkie pocałunki!

Niezwykle kremowa konsystencja

Subtelne połączenie wyjątkowych korzyści sprawia, że to KissKiss Guerlain najpiękniej ubiera usta. Jej sekret? Formuła wzbogacona o wosk mango aby zapewnić nawilżenie, komfort i aksamitny efekt. Delikatna, o kremowej konsystencji, jednolita i bogata, przywołuje naturalne piękno kobiecej skóry. Perfekcyjny alians koloru i światła – doskonałe krycie daje satynowe wykończenie, wibrujące i długotrwałe.

Niesamowity efekt kształtnych ust - 25 nasyconych i łatwych w użyciu odcieni do noszenia dla ponadczasowego szyku.

Wytworna kolacja?
Relaksujące popołudnie?
Lunch z przyjaciółmi?
Spotkanie służbowe?

KissKiss oferuje idealny i elegancki kolor na każdą okazję i każdy nastrój. Tę gwarancję dobrego gustu ilustruje boska Natalia Vodianova, muza Guerlain, która wdziała odcień 325 Rouge Kiss do zdjęcia kampanii reklamowej.


Cena: 161 PLN
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności