Guerlain La Petite Robe Noire - świąteczny film reklamowy

Marka Guerlain na okres świąteczny przygotowała uroczy spot reklamowy najnowszych perfum La Petite Robe Noire. Bohaterka filmu, muza perfum La Petite Robe Noire, zabiera nas w magiczną podroż po ośnieżonym Paryżu. W uroczym kapeluszu i malej czarnej wspaniale jeździ na łyżwach po Łuku Triumfalnym w rytm przeboju Nancy Sinatra - "These Boots Are Made for Walkin".

La Petite Robe Noire to nowa, uwodzicielska wersja zapachu, która niczym krój twarzowej kreacji, uchwyca pełnię finezji Guerlain. Ta niezwykła kompozycja to mieszanka czarnej wiśni, paczuli i róży, w potężnej dawce.


Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności