Hermès - kolekcja damska jesień-zima 2013/14

Niewiele osób wie, że marka Hermès na samym początku zajmowała się wyrobem siodeł i innych sprzętów do jazdy konnej. Już wtedy była kwintesencją luksusu. Najwyższa jakość materiałów, najlepszego gatunku to znak rozpoznawczy marki szczycącej się niezwykle wysublimowanym minimalizmem. Dlatego też przy tworzeniu kolekcji na sezon jesień-zima 2013/14 dyrektor kreatywny Christopha Lemaire czerpał inspiracje z dalekiej historii. Niektóre sylwetki przypominają nam lata 60′ i 70′.


Szczególną uwagę przyciągają zimowe płaszcze w wersji futrzanej, skórzanej lub też z klasycznych wełnianych tkanin podobnie, jak eleganckie peleryny. W kolekcji znajdziemy również rozkloszowane spódnice sięgające do połowy łydki, wykonane z ciężkiej skóry, eleganckie luźne spodnie, jak i cygaretki oraz minimalistyczne sukienki. Całość jest utrzymana w zimnych i stonowanych barwach z niewielką ilością koloru. Ograniczona ilość printów pozwala skupić nam się na formie, która w tym przypadku jest bardzo ważna.

Piąty sezon Christopha Lemaire i marki Hermès, to kolejny krok do nowych projektów oraz, jak twierdzi sam projektant... "Do dialogu i wymiany idei godnej fashion designera."
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności