Hermès - kolekcja damska jesień-zima 2014/15

Nowa kolekcja domu mody Hermès jesień-zima 2014/15 jest jedną z ostatnich kolekcji Christophe Lemaire, który opuścił luksusową firmę po 4 latach współpracy. Na jego stanowisko dyrektora kreatywnego działu: women’s ready-to-wear mianowana została Nadège Vanhee-Cybulski.


Głównym zamiarem projektanta było stworzenie mieszanki stylu modernistycznego z elementami graficznymi, która będzie zarówno męska, jak i kobieca, a jednocześnie uwidoczni bogactwo Hermès. Ta fuzja stylistyki istotnie stworzyła niezły koktajl. Po raz kolejny postawił na minimalizm połączony z elegancją w najlepszym wydaniu. Miękkie i łagodne kroje, zaokrąglone kształty i ramiona sprawiają, iż kolekcja domu mody Hermès prezentuje się bardzo "przytulnie".

Szczególną uwagę przyciągają zimowe okrycia wierzchnie, płaszcze uszyte z miękkich tkanin, kamizelki kożuchowe i futrzane, eleganckie budrysówki, które zarówno krojem, jak i fakturą materiału wyglądają na bardzo ciepłe i miękkie, idealne na chłodną jesień i jeszcze chłodniejszą zimę.

W jesienno-zimowej kolekcji znajdziemy również dobrze skrojone komplety ze spodniami lub spódnicami, skórzane spodnie, spódnice i płaszcze, ponadgabarytowe smokingi, drapowane bluzki i sukienki, tuniki ze skóry krokodyla - wszystko jest krystalicznie czyste i precyzyjne. Wprost idealne.

Paleta barw jest dość oszczędna, dominują chłodne kolory jak czerń, szarość ale także beże, zielenie i brązy.

Pomimo długiej historii, filozofia firmy nie zmieniała się. Od początku istnienia, do czasów obecnych, Hermès cechuje ponadczasowy szyk i elegancja inspirowana sportem. Wnuk Thierry’ego Hermèsa, Émile-Maurice zdefiniował styl marki jako: - "Hermès to skóra, sport i tradycja - synonim wyrafinowanej elegancji." - Markę tą uznaje się za jedną z nielicznych naprawdę luksusowych marek na świecie.Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności