Hermès - kolekcja damska wiosna-lato 2016

Kolekcja wiosna-lato 2016 domu mody Hermès jest drugą kolekcją przygotowaną przez dyrektor kreatywną Nadège Vanhee-Cybulski, po tym, jak Christophe Lemaire opuścił luksusową firmę po 4 latach współpracy. Pomimo zmiany na stanowisku głównego projektanta linii damskiej Hermès konsekwentnie kroczy swoją ścieżką, reprezentując idealne krawiectwo, czystość formy, harmonię i niewymuszoną elegancję, stąd też luksusowa marka kolekcję wiosenną oparła na podstawowych krojach i kolorach. Elegancja zamknięta w minimalizmie i tkaninach najwyższej jakości m.in.: kaszmirach, wełnach, jedwabiach czy luksusowej skórze.


Na paryskim wybiegu królowały szykowne kombinezony, długie, minimalistyczne płaszcze, sukienki z podkreśloną talią, pudełkowe topy, jedwabne spodnie i tuniki w geometryczne wzory, miękkie i delikatne skórzane sukienki, płaszcze, kombinezony, kurtki czy kremowe kaszmiry.

Kolorystyka kolekcji to ciepła paleta beży, śnieżnej bieli, klasycznej czerni, miodu, wzbogacone o kobalt, głęboką pomarańcz oraz czerwień.

Nadège Vanhee-Cybulski pokazała nam popis rękodzieła oraz nostalgię za czasami, w których ubrania nosiło się całymi latami – obok uniwersalnych fasonów i krojów przebijał się bowiem jeszcze jeden komunikat: najwyższa jakość. A tego Hermès’owi z pewnością nie odmówi nikt!
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności