Hermès - kolekcja męska jesień-zima 2014/15

Niektórzy kreatorzy odgradzają się od czerni, uważając, że to nie-kolor. Inni natomiast poświęcają mu całą kolekcję. Hermès – jeden z czołowych paryskich domów mody – postawił na mocną czerń, pokazując jak szykownie nosić ten kolor od stóp do głów.


Veronique Nichianian odpowiedzialna za męską kolekcję Hermès postawiła na mroczne total looki. Składają się one m.in. z koszul, lejących się t-shirtów, grubych swetrów, różnorodnych marynarek i długich płaszczy. Jednak nie wszystkie ubrania są czarne. Pojawiają się także drobne akcenty w postaci atramentowego granatu, chłodnej bieli, ciepłego beżu oraz oliwkowej zieleni.

Przy tak prostych formach projektantka marki postanowiła pobawić się fakturami. Standardowo już jak na tę porę roku zostało wykorzystane połączenie wełny ze skórą. Dodatkowo w ubraniach przewijają się jedwabie, kaszmiry i futra.

Kolekcja na sezon jesień-zima 2014/15 jest niezwykle prosta. Opiera się jedynie na wyrazistych detalach w postaci suwaków, różnorodnych materiałów oraz wyróżniających się czerwoną barwą toreb.Autor: Rafał Cała

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności