Hermès - kolekcja męska wiosna-lato 2016

Veronique Nichianian odpowiedzialna za męską kolekcję Hermès postanowiła w kolekcji na sezon wiosna-lato 2016 stworzyć projekty, które przetrwają próbę czasu i zmieniające się style - klasyczne, ponadczasowe, współgrające z inną garderobą znajdującą się w męskiej szafie. Elegancja zamknięta w minimalizmie i tkaninach najwyższej jakości.


"Chciałbym, aby moje projektowane przeze mnie ubrania mogły istnieć samodzielnie. Są jak przedmioty, a Hermès jest przede wszystkim domem różnorodnych obiektów"-  powiedział projektant. - "To jest definicja czegoś bardzo nowoczesnego, czegoś co mam robić przez najbliższe 25 lat".

Zestawienia Hermès to połączenie subtelności i sportowego szyku. W kolekcji znajdziemy kurtki typu bomber jacket, swobodne płaszcze, klasyczne marynarki, eleganckie koszule, którym sportowego luzu dodawały delikatne pasy czy motywy kwiatowe, koszulki polo, T-shirty, skórzane kurtki, wełniane swetry, a z racji iż są to wiosenno-letnie propozycje łączymy je z luźnymi spodniami, u ktorych możemy podwinąć nieco nogawki, aby odsłonić kostki.

Na paryskim wybiegu projektant zaprezentował sylwetki utrzymane w chłodnych, rześkich tonacjach, gdzie króluje błękit i jasne szarości wzbogacone o zieleń, szafir czy stonowaną czerwień.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności