H&M Go Gold - kolekcja na cześć Igrzysk Olimpijskich w Soczi

Kibicując uczestnikom zimowych igrzysk olimpijskich w Soczi, H&M Sport wprowadza specjalną, kapsułową kolekcję inspirowaną strojami szwedzkiej reprezentacji olimpijskiej. Kolekcja obejmuje funkcjonalne ubrania sportowe, które będą doskonałe do stworzenia warstwowych stylizacji. Wybrane elementy kolekcji zostały też przetestowane przez szwedzkich olimpijczyków.


Funkcjonalność to kluczowa cecha tych ubrań, wśród których są lekkie kurtki puchowe, które można łatwo zwinąć i spakować, oddychające kurtki do biegania czy szybkoschnące ubrania do budowania warstw. W kolekcji znajdzie się także dwustronna damska kurtka puchowa o kobiecym kroju i sportowa, puchowa wersja klasycznej męskiej kurtki-pilotki. Są też akcesoria, takie jak buty sportowe, plecaki i okulary przeciwsłoneczne.

"Kolekcja Go Gold to dla naszych klientów okazja, aby wyglądać jak olimpijczyk w ubraniach inspirowanych strojami H&M dla szwedzkiej reprezentacji olimpijskiej. Ubrania są nie tylko funkcjonalne, ale i modne – to perfekcyjna kolekcja do uprawiania sportów zimowych." – mówi Ann-Sofie Johansson, szefowa działu projektów H&M.

"Sportowcy ze szwedzkiej reprezentacji olimpijskiej są bardzo podekscytowani strojami H&M na igrzyska w Soczi 2014, zarówno jeśli chodzi o funkcjonalność tych ubrań, jak i ich styl. To wspaniałe, że nasi fani będą mogli również tworzyć poczuć ducha olimpiady dzięki kolekcji Go Gold w H&M Sport. Jesteśmy dumni, że mogliśmy uczestniczyć w procesie jej projektowania." – mówi szwedzka pływaczka i medalistka olimpijska Therese Alshammar.Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności