H&M - świąteczna kolekcja 2013

Marka H&M przyzwyczaiła nas w ostatnich latach do kolaboracji z absolutną czołówką zarówno wśród projektantów, jak i modelek i modeli promujących kolekcje. Mimo to, najnowsza kampania na Boże Narodzenie 2013 szwedzkiej sieciowki H&M może wywołać lekki zawrót głowy. Zobaczymy w niej m.in Christy Turlington, Liu Wen, Corę Emmanuel, Doutzen Kroes, Tess Hellfeuer, Seana O'Pry, Ryana Burns, Erika Andersson, Maximiliano Patane, Catherine Loewe, Simona Sabbah i Marcela Castenmiller.


Na prawdziwie gwiazdkowych zdjęciach Alexi Lubomirskiego, wszyscy gromadzą się przy choince w otoczeniu licznych prezentów dla najmłodszych członków rodziny. Zaprezentowane w kampanii ubrania należą do tańszego segmentu H&M, typu basic, Znajdziemy tu przede wszystkim zestawy w kolorach czerwieni, szarości, czerni oraz bieli, jak: legginsy, sukienki i spódnice o różnych długościach, topy, cieple swetry i kardigany. Uzupełnieniem wspaniałych stylizacji świątczno - sylwestrowych, jak również pomysłem na prezenty dla bliskich będzie biżuteria, sztuczne perły, srebrne bransoletki oraz oryginalne pierścionki, bez których nie moglibyśmy się w tym okresie obyć.

Propozycja sieciówki to moda na Święta i sylwestra w cenach, które nie odbiją się na ograniczonym świątecznym budżecie, ceny nie przekraczają 25 dolarów. Radosna atmosfera zdjęć sprawia, że już mamy ochotę rozpocząć poszukiwania upominków!
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności