HUGO Hugo Boss - kampania jeiseń-zima 2014/15

Stworzona przez renomowanego belgijskiego dyrektora artystycznego i fotografa Pierre DeBusschere, nowa kampania Hugo Menswear and Womenswear prezentuje nowoczesne looki z kolekcji jesień-zima 2014/15 o nazwie "Tech Nations".


Vasquez Rocks Natural Area Park, położony na północ od Los Angeles rozciąga się na prawie 1000 hektarów pośród zjawiskowej scenerii pustynnej. Obszar ten jest znany z charakterystycznych formacji skalnych, jest także popularnym miejscem, gdzie kręconych jest wiele scen filmowych. Zapierające dech w piersiach krajobrazy i surrealistyczna atmosfera stały się idealnym tłem dla prezentowanych wizjonerskich looków z kolekcji Hugo jesień/zima 2014/15.

Stylizacja została stworzona przez Toma van Dorpe. Modele i modelki to Amanda Murphy, Maja Salomon, Tim Schuhmacher, Andrew Westermann i Paul Boche nie tylko pozowali, ale także brali udział w nagrywaniu filmu.


Źródło zdjęć: www.designscene.netAutor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności