I Love Chanel

Film I Love Chanel autorstwa norweskiego fotografa Solve Sundsbo, to hołd dla Erwina Blumenfelda, który w latach 40. i 50. stworzył największą ilość okładek dla Vogue. Jedna z jego najsłynniejszych prac - tajemnicze ujęcie ust i oczu modelki Jean Patchett w amerykańskim Vogue w 1950 roku stała się inspiracją do stworzenia spotu Chanel, z udziałem węgierskiej modelki Barbary Palvin i pomadki Chanel Rouge Allure w roli głównej. Film to przede wszystkim kokieteryjne spojrzenie modelki i niezwykle zmysłowe układanie ust wypowiadające zalotne I Love Chanel.


 


 


 


 


 


 


 


Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności